PSR Gamings

Witamy na forum serwera PSR GAMINGS :)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-25 22:50:16

Snejczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-25
Liczba postów: 1
Windows 8Opera 37.0.2178.43

Podanie do PSP

Imię:Kuba
Wiek: 12
Nick w grze: Snejczek
Login: Snejczek
Serial:* Twój numer seryjny to: E0CF49E36291F728F2779D6978BC8971
Ortografia (1/10): 8
Posiadasz TeamSpeak? (Tak/Nie): tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie): tak
Coś o sobie (minimum 5 rozwiniętych zdań): Mam na imie Kuba interesuję się Strażą Pożarną Motoryzacją i rybactwem.Lubie bardzo piłkę nożna piłkę do kosza, lubię dużo czasu spędzać na komputerze i na dworze.
Dlaczego właśnie Ty?: Znam się z Real Life.Jestem zawsze w gotowości.Jestem ogarniety w odgrywaniu RP. W realnym życiu chciałbym zostać Strażakiem
Dlaczego akurat ta frakcja?: Frakcja PSP to jest moja ulubiona którą interesuje się od kilku lat prawie na każdym serwie.



Pozdrawiam [dblpt])

Offline

#2 2018-02-04 13:57:45

Gumka
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-04
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 63.0.3239.132

Odp: Podanie do PSP

Imię: Patryk
Wiek: 21 lat
Nick w grze: Gumka*
Login: Gumka
Serial:4751FE3A0FDE2D9A82ADB34B0F3C7F44
Ortografia (1/10): 9
Posiadasz TeamSpeak? (Tak/Nie): Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie): tak
Coś o sobie (minimum 5 rozwiniętych zdań):  Cześć,  na imię mi Patryk i jak wspominałem powyżej mam 21 lat. Moim głównym zainteresowaniem jest szeroko rozumiane Pożarnictwo oraz Ratownictwo Medyczne. Mimo swojego wieku lubię pograć na serwerach MTA dlatego też stąd moje podanie. Jestem Strażakiem Ochotnikiem w miejscowości którą zamieszkuję, pełnię tam rolę Instruktora i opiekuna Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych  aktywnie uczestnicząc w akcjach Ratowniczo-Gaśniczych. Przez dwa semestry studiowałem Ratownictwo Medyczne w Poznaniu, lecz z przyczyn prywatnych je przerwałem.  Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i uparcie dążącym do wyznaczanych sobie celów.
Dlaczego właśnie Ty?:  Mam pewne doświadczenia w życiu z pracą druha/strażaka które z pewnością będzie można wykorzystać w szeregach straży serwerowej.
Dlaczego akurat ta frakcja?:  Tak jak pisałem powyżej praca strażaka nie jest mi obca, myślę że w szeregach serwerowego PSP będę miał możliwość poznania osób/ sympatyków straży pożarnej i nawiązania kontaktu wymieniając się doświadczeniami.
   
                                                                                                                                                     Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
                                                                                                                                                                                          Gumka*

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wokulski - krolestwowielkiejbrytanii - wklslowik - wildboarselite - proceder